Szukaj:


Wyższa Szkoła Zarządzania EDUKACJA

Wyższa Szkoła Zarządzania EDUKACJA

Na rynku edukacyjnym działamy od 1997 roku. Od tego czasu mury naszej Uczelni opuściło kilkanaście tysięcy zadowolonych Absolwentów. To oni i wykwalifikowana kadra naukowa z wielu renomowanych uczelni wyższych z kraju i zagranicy decyduje o naszej sile.

Wysoki poziom nauczania, komfortowe warunki i programy stypendialne, dzięki którym możliwe jest studiowanie całkowicie za darmo–to wyróżnia „ Edukację” !

Oferta studiów:
ZARZĄDZANIE - studia I i II stopnia (lic. i mgr)
DZIENNIKARSTWO I KOMUNIKACJA SPOŁECZNA - studia I i II stopnia (lic. i mgr)
INFORMATYKA - studia I stopnia (inż.)
TURYSTYKA I REKREACJA - studia I i II stopnia (lic. i mgr)
FILOLOGIA ANGIELSKA - studia I stopnia (lic.)
PEDAGOGIKA - studia I stopnia (lic.)


Oferowane kierunki na studiach I stopnia

ZARZĄDZANIE

Specjalności:

Zarządzanie przedsiębiorstwem Rachunkowość w zarządzaniu Psychologia w zarządzaniu Logistyka w zarządzaniu Zarządzanie zasobami ludzkimi Przesdiębiorczość - zarządzanie małą i średnią firmą - Nowość!DZIENNIKARSTWO I KOMUNIKACJA SPOŁECZNA

Specjalności:

Dziennikarstwo Komunikacja społeczna i public relations Komunikowanie wizerunkowe i mediaTURYSTYKA I REKREACJA

Specjalności:

Zarządzanie usługami turystycznymi Hotelarstwo i gastronomiaINFORMATYKA

Specjalności:

Systemy i sieci komputerowe Grafika komputerowa


FILOLOGIA ANGIELSKA

Specjalność:

Studia nauczycielskie dwuprzedmiotowe: specjalizacja: język angielski i wiedza o społeczeństwie Studia filologiczno –biznesowe: specjalizacja: translatorska i język biznesu

 

PEDAGOGIKA

Specjalności:

Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna Resocjalizacjai pomoc postpenitencjarna Terapia pedagogiczna.Oferowane kierunki na studiach II stopnia

ZARZĄDZANIE

Specjalności:

Zarządzanie przedsiębiorstwem Rachunkowość w zarządzaniu Psychologia w zarządzaniu Logistyka w zarządzaniu Zarządzanie zasobami ludzkimi


DZIENNIKARSTWO I KOMUNIKACJA SPOŁECZNA

Specjalności:

Dziennikarstwo Komunikacja społeczna i public relations Komunikowanie wzerunkowe i media

 
TURYSTYKA I REKREACJA

Specjalności:

Turystyjka międzynarodowa


Dlaczego warto studiować w "Edukacji"?

WYBÓR –  6 fascynujących kierunków. Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Do wyboru: Zarządzanie, Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, Turystyka i Rekreacja, Informatyka, Filologia angielska oraz Pedagogika. Ponadto, dla ambitnych przygotowaliśmy ponad 30 kierunków studiów podyplomowych. Z myślą o seniorach stworzyliśmy Uniwersytet III Wieku.

STYPENDIA – bardzo wysokie stypendia pozwalają na bezpłatne studiowanie. Oferujemy stypendia naukowe, mieszkaniowe, socjalne, specjalne i sportowe oraz zapomogi. Na stypendia przeznaczamy co roku ok. 2 mln złotych.

ZAWSZE BLISKO - możesz studiować w dogodnej dla Ciebie lokalizacji: we Wrocławiu lub na naszych Wydziałach w Kłodzku i Kępnie czy w Zamiejscowym Ośrodku Dydaktycznym w czeskich Pardubicach. W każdym z miast kampus „Edukacji” usytuowany jest w jednym miejscu. Nie ma więc konieczności przemieszczania się pomiędzy różnymi lokalizacjami. Wysoki komfort nauki we wrocławskiej siedzibie „Edukacji” gwarantuje 78 sal dydaktycznych i kilka dużych auli wykładowych, wyposażonych w nowoczesny sprzęt komputerowy i multimedialny.

EDUKACYJNY EKSPRESS - czyli dwa dyplomy w jednym roku. Jako Student drugiego roku uzupełniających studiów magisterskich, możesz równocześnie uczęszczać na studia podyplomowe. W ten sposób po roku otrzymujesz tytuł Magistra i Absolwenta studiów podyplomowych. A ponadto oszczędzasz czas i pieniądze.

DOŚWIADCZENIE – na rynku edukacyjnym działamy od 1997 roku. Od tego czasu mury naszej Uczelni opuściło 14 tys. zadowolonych Absolwentów. To oni i wykwalifikowana kadra naukowa z wielu renomowanych uczelni wyższych z kraju i zagranicy decyduje o naszej sile.

UCZELNIA ON-LINE – WSZ „Edukacja”, jak przystało na Uczelnię XXI wieku, stawia na nowoczesne technologie. Efekt? Wirtualny Dziekanat, który zapewnia Ci całodobowy dostęp do wszelkich informacji i ułatwia komunikację z Uczelnią.

KONFERENCJE I DZIAŁALNOŚĆ NAUKOWA – bardzo ważnym aspektem działalności WSZ „Edukacja” jest organizacja konferencji międzynarodowych. Są one idealną okazją do wymiany doświadczeń i polem do dyskusji zarówno dla kadry naukowej, jak i dla Studentów.

CYKL WYJAZDÓW ZAGRANICZNYCH – z nami możesz wyjechać na studia i staże zagraniczne (Erasmus i Leonardo da Vinci) Do wyboru m. in. Hiszpania, Francja, Włochy, Niemcy, Portugalia i wiele innych zakątków świata.

JUWENALIA – nie samą nauką Student żyje. Z „Edukacją” przeżyjesz wiele niezapomnianych imprez studenckich organizowanych przez Samorząd Studencki WSZ-E. A coroczne Juwenalia? Obowiązkowo!


STUDIA PODYPLOMOWE
Pełna oferta studiów na stronie www.wszedukacja.pl

Rekrutacja
Zapisy na studia odbywają się dwa razy w roku, na semestr letni w miesiącach styczeń i luty, na semestr zimowy od maja do końca września. Studentem WSZ „Edukacja” może zostać każda osoba posiadająca świadectwo dojrzałości lub dyplom ukończenia studiów pierwszego stopnia.

Biuro Rekrutacji:
ul. Krakowska 56-62, 50-425 Wrocław
Budynek A, pok. 112, I piętro
tel. (71) 37 72 116-117,
e-mail: rekrutacja@edukacja.wroc.pl

Wyższa Szkoła Zarządzania "Edukacja" prowadzi również studia na Wydziałach Zamiejscowych:

Wydział Ekonomii w Kępnie
ul. Sienkiewicza 25, 63-600 Kępno
tel. (62) 782 99 60
e-mail: kepno@edukacja.wroc.pl
http://www.kepno.wszedukacja.pl/

Wydział Turystyki w Kłodzku
ul. Wyspiańskiego 2 F, 57-300 Kłodzko
tel. (74) 867 60 67
e-mail: klodzko@edukacja.wroc.pl
http://klodzko.wszedukacja.pl/Typ szkoły: wyższe

Dane teleadresowe:
Wyższa Szkoła Zarządzania EDUKACJA
województwo: dolnośląskie
50-425 Wrocław ul.Krakowska 56-62
telefon: (71) 37 72 100-101
fax: (71) 37 72 107
strona www: http://www.wszedukacja.pl
Mapa lokalizująca placówkę: